Ochrona wnętrza auta

Zabezpieczenie wnętrza

Podobnie jak w przypadku woskowania lakieru po umyciu, istnieje kilka procesów detailingowych, które pozwolą nam zabezpieczyć wnętrze auta.

Nadrzędnym celem jest ochrona oraz łatwe utrzymanie kabiny samochodu w czystości.

Zabezpieczenie elementów plastikowych

Oferujemy kilka rodzajów dressingów do zabezpieczania elementów plastikowych i winylowych we wnętrzu. Preparaty o różnym stopniu nabłyszczania i różnym okresie ochrony. Zawsze jednak są to produkty profesjonalne, znacznie różniące się od popularnych odpowiedników dostępnych w sklepach.
Dressingi chronią kokpit przed utlenianiem, działaniem promieni słonecznych i przywieraniem brudu. Odświeżają i ożywiają wnętrze auta.

Zabezpieczenie dywaników

Impregnacja dywaników i podłogi samochodu zapobiega wnikaniu brudu i wody w głąb włókien. Dzięki temu znacznie łatwiej utrzymać czystość we wnętrzu auta. Brud nie wbija się wewnątrz materiału i może być odessany przy pomoc odkurzacza. Zalecana szczególnie w przypadku jasnego wykończenia wnętrza auta.

Zabezpieczenie dywaników samochodowych

Impregnacja tapicerki materiałowej

Impregnat uniemożliwia wnikanie płynów w tapicerkę. Przypadkowo rozlany płyn można wytrzeć szmatką lub papierowym ręcznikiem. Zabezpieczenie to zalecane jest gdy samochodem podróżują dzieci, zwierzęta domowe lub gdy jest w szczególny sposób narażone na wilgoć i zabrudzenia. Efektem ubocznym impregnacji może być pewna utrata elastyczności materiału, przez co tapicerka może nie być tak samo miękka w dotyku. Niewątpliwą zaletą jest jednak wydłużenie żywotności materiału i duża łatwość w utrzymaniu higieny i czystości wnętrza.

impregnacja tapicerki materiałowej w samochodzie

Pielęgnacja tapicerki skórzanej

W przypadku tapicerki skórzanej odpowiednia pielęgnacja to podstawa. Profesjonalne preparaty potrafią znacząco opóźnić procesy starzenia się skóry. Odpowiednie nawilżenie i utrzymanie elastyczności skóry zapobiega pęknięciom i przetarciom.

Impregnacja tapicerki skórzanej w samochodzie

Cennik

Zabezpieczenie plastików

Małe auto

10 zł

Samochody średnie - kompakty

10 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

10 zł

SUVy i Vany

10 zł

20 min.

Zabezpieczenie tapicerki materiałowej

Małe auto

60 zł

Samochody średnie - kompakty

80 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

80 zł

SUVy i Vany

100 zł

1 h 30 min.

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej

Małe auto

100 zł

Samochody średnie - kompakty

120 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

130 zł

SUVy i Vany

140 zł

1 h 30 min.

Telefon 12 423 55 55

Zarezerwuj termin:

12 423 55 55

12 656 52 52