Auto myjnia parowa

Auto myjnia parowa

Idealna czystość w każdym detalu.

Technologia parowa pozwala na umycie auta z ogromną precyzją.
Para z łatwością radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Może być stosowana zarówna do mycia karoserii, jak i wnętrza samochodu. Dzięki niskiej wilgotności pary (5-7% wody) jest całkowicie bezpieczna dla wnętrza auta, a ponadto nie pozostawia zacieków na lakierze.
Dzięki wysokiej temperaturze para rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia, jednocześnie dezynfekując czyszczoną powierzchnię.

Mycie parą daje gwarancję czystości w każdym zakamarku, szczelinach pomiędzy elementami karoserii czy obramowaniach drzwi.

Myjnia samochodowa - mycie parą

Mycie parą jest bezpieczne dla lakieru.

Lakier samochodowy jest odporny na wodę i wysoką temperaturę. Zagrażają mu jednak ostre detergenty, które mogą odbarwić lakier i przyspieszają starzenie powłoki lakierniczej. Detergenty są niezbędne w tradycyjnej myjni wodnej. Myjka parowa natomiast wykorzystuje gorącą, suchą parę, która z łatwością emulguje tłuszcz i usuwa nawet zaschnięty brud oraz pozostałości starych wosków i kosmetyków samochodowych, bez konieczności używania jakichkolwiek środków czyszczących.

Mycie parą jest bezpieczna dla lakieru samochodowego

Bez niebezpieczeństwa uszkodzenia lakieru przez piasek lub włosie szczotek

Błoto i piasek mogą rysować powierzchnię lakieru. W myjni tradycyjnej brud spływa po powierzchni karoserii do kanałów ściekowych lub jest rozbryzgiwany pod wysokim ciśnieniem ponad 100 atmosfer po całym otoczeniu. W myjni parowej brud jest odklejany od powierzchni i zbierany na mikrofibrę lub opada na podłogę przy pomocy pary pod ciśnieniem nie większym niż 6 atmosfer. Ponadto zastosowanie dyszy parowej nie wymaga użycia szczotek ani żadnych innych szorstkich przedmiotów rysujących powierzchnię lakieru.

Myjnia parowa jest bardzo bezpieczna dla lakieru

Para nie pozostawia wapiennych śladów na lakierze

Niskie zużycie wody, czyli około 4 litrów na przeciętnej wielkości samochód, sprawia, że można sobie pozwolić na używanie czystej i zdemineralizowanej wody. Woda taka, nawet jeśli osiądzie na gładkiej powierzchni lakieru, nie pozostawia wapiennych śladów.
Wosk nałożony na idealnie czystą i odtłuszczoną powierzchnię lakieru umytego suchą parą jest trwalszy i widocznie lepiej wydobywa głębię i intensywność koloru powłoki lakierniczej.
Para wodna ma wilgotność zaledwie 4-5%. Niska wilgotność w połączeniu z wysokim ciśnieniem jest doskonałym sposobem usuwania soli i błota pośniegowego w zimie. Auto jest dokładnie umyte i suche. Nie ma konieczności dokładnego osuszania karoserii w obawie przed szkodami wynikającymi z działania zamarzniętej wody.

Myjnia parowa nie pozostawia zacieków na lakierze

Mycie parą jest bezpieczne dla drewna i elementów plastikowych

Mała wilgotność pary pozwala na użycie myjki parowej również we wnętrzu samochodu bez obawy zalania i zniszczenia.
Sucha para w połączeniu z wysokim ciśnieniem pozwala na dokładne umycie nawet bardzo trudno dostępnych zakamarków bez konieczności demontowania czegokolwiek. Takich zakamarków jest we wnętrzu samochodu bardzo dużo. Podobnego efektu nie jest w stanie osiągnąć nawet najlepszy specjalista używający wody i detergentów.

Sucha para jest bezpieczna dla wnętrza auta

Cennik

Mycie zewnętrzne

Małe auto

20 zł

Samochody średnie - kompakty

23 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

25 zł

SUVy i Vany

30 zł

25 min.

Szybki wosk

Małe auto

5 zł

Samochody średnie - kompakty

5 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

5 zł

SUVy i Vany

5 zł

10 min.

Telefon 12 423 55 55

Zarezerwuj termin:

12 423 55 55

12 656 52 52