Czyszczenie wnętrza auta

Czyszczenie wnętrza auta to usługa, w skład której wchodzą:

  • bardzo dokładne odkurzanie wnętrza kabiny oraz bagażnika
  • czyszczenie, a następnie zabezpieczenie elementów plastikowych
  • mycie szyb i lusterek

W celu utrzymania samochodu w najlepszej kondycji zalecamy wykonanie czyszczenia minimum raz do roku. Dodatkowo, w miarę potrzeby, usługę można poszerzyć o pranie tapicerki materiałowej lub profesjonalne czyszczenie skór.

Gwarancją jakości i rzetelności wykonania usługi są dokładnie określone procedury. Czyszczenie rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących we wnętrzu przedmiotów, opróżnieniu schowków i zdeponowaniu ich zawartości w specjalnie do tego przeznaczonym pojemniku. Pojemnik przekazujemy kierowcy. W ten sposób każdy samodzielnie decyduje, które rzeczy zamierza zostawić. Pozostałe elementy może zutylizować na miejscu.

Po wstępnym sprzątaniu i opróżnieniu wszystkich schowków wykonujemy kolejne kroki zgodnie ze schematem:

  • odkurzanie dywaników i wyjęcie ich z samochodu
  • odkurzanie wnętrza kabiny (fotele, deska rozdzielcza, podłoga)
  • odkurzanie bagażnika
  • mycie plastików i elementów winylowych
  • zabezpieczenie elementów plastikowych
  • mycie szyb

Odkurzanie

Odkurzanie wnętrza przeprowadzane jest przy pomocy odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy i regulowanej sile ciągu. Wykorzystujemy specjalne końcówki oraz różne rodzaje szczotek.

Usuwamy kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia, który nie jest trwale związany z materiałem.

Czyszczenie rozpoczynamy od miejsca kierowcy. Z tej pozycji rozpoczynamy czyszczenie kokpitu, wraz z kanałami nawiewowymi. Po odkurzeniu deski rozdzielczej, przechodzimy do fotela, boczków drzwi, tunelu środkowego oraz podłogi. W analogiczny sposób odkurzamy całą kabinę przesuwając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następnym krokiem jest sprawdzenie dokładności wykonania usługi i ewentualne poprawki. Na koniec odkurzamy komorę bagażnika.

Czyszczenie kokpitu

Zaczynamy od deski rozdzielczej. Czyścimy za pomocą ściereczek z mikrofibry, miękkich szczoteczek i pędzelków pozwalających dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków. Skupiamy się na każdym detalu.

Do mycia wnętrza auta wykorzystuje się “suchą parę”. Dzięki temu możliwe jest usunięcie trudnych zabrudzeń bez konieczności stosowania reaktywnych detergentów. Dodatkową zaletą jest dezynfekcja czyszczonych powierzchni.

Zabezpieczenie plastików i elementów winylowych

Profesjonalne dressingi zabezpieczające nie nabłyszczają przesadnie elementów wnętrza. Ożywiają jednak powierzchnię nadając jej subtelne półmatowe wykończenie. Dressing zabezpieczający nakładamy zawsze na idealnie czystą i suchą powierzchnię. Nadmiar zabezpieczenia zbierany jest za pomocą miękkiej mikrofibry.

Podstawowym zadaniem tych preparatów jest ochrona przed utlenianiem i utratą koloru na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Ich kolejnym atutem jest ochrona powierzchni przed mechanicznym ścieraniem i ograniczanie przywierania brudu. Dodatkowo odświeżają wygląd wnętrza auta, co bezpośrednio przekłada się na przyjemność podróżowania samochodem.

Czyszczenie wnętrza auta - myjnia samochodowa

Czyszczenie szyb

Najwyższej jakości preparaty i specjalne ściereczki z mikrofibry dają możliwość uzyskania idealnej czystości. Ma to ogromny wpływ na komfort jazdy. Szczególnie w nocy lub przy gorszej widoczności na drodze, gdy nawet nieznaczne zabrudzenia dają o sobie znać powodując nadmierne zmęczenie. Mycie szyb jest ostatnim, dopełniającym całość, elementem czyszczenia wnętrza auta.

czyszczenie szyb samochodowych

Cennik

Małe auto

43 zł

Samochody średnie - kompakty

51 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

58 zł

SUVy i Vany

68 zł

Odkurzanie

Małe auto

15 zł

Samochody średnie - kompakty

23 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

30 zł

SUVy i Vany

40 zł

40 min.

Mycie szyb

Małe auto

10 zł

Samochody średnie - kompakty

10 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

10 zł

SUVy i Vany

10 zł

20 min.

Mycie plastików wewnętrznych

Małe auto

8 zł

Samochody średnie - kompakty

8 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

8 zł

SUVy i Vany

8 zł

20 min.

Zabezpieczenie plastików wewnętrznych

Małe auto

10 zł

Samochody średnie - kompakty

10 zł

Limuzyny, kombi i sportowe

10 zł

SUVy i Vany

10 zł

20 min.

Czas wykonania usługi w myjni samochodowej

Czas wykonania usługi:

1,5 – 2 godz.

Telefon 12 423 55 55

Zarezerwuj termin:

12 423 55 55

12 656 52 52